Centrum Szkoleniowe
Kadry i Płace w Firmie

Edukujemy pracowników działów kadrowo-płacowych małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz właścicieli firm. Wśród naszych kursów znajdują się te dla osób początkujących, jak i zaawansowanych.

Poza szkoleniami podstawowymi, tworzymy także programy interdyscyplinarne – łączące w sobie wszystko to, co jest potrzebne w pracy na danym stanowisku.

Obok szkoleń wydajemy specjalistyczne czasopisma i książki oraz organizujemy branżowe konferencje.

Co nas różni od innych firm szkoleniowych?

Doświadczenie

Pierwsze szkolenie zorganizowaliśmy w 2003 roku. Doskonale znamy potrzeby edukacyjne naszych klientów.

Eksperci

Współpracujemy z kilkuset ekspertami, którzy są w stanie poprowadzić szkolenie na niemal każdy temat.

Skala działania

Codziennie organizujemy około 5 szkoleń. Wsłuchujemy się w pytania uczestników i modyfikujemy programy naszych kursów.

Książki i czasopisma

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi czytelnikami, dzięki czemu znamy problemy z jakimi spotykają się w swojej pracy.

Szkolenia otwarte

Organizujemy zarówno szkolenia online, jak i tradycyjne szkolenia stacjonarne, wśród których są także szkolenia wyjazdowe. Niezależnie od formuły, uczestnicy naszych kursów otrzymują bogate materiały szkoleniowe oraz wydrukowany certyfikat potwierdzający udział.

Zależy nam, aby każdy z uczestników miał możliwość zadawania pytań, dlatego też liczba osób na każdym spotkaniu jest ograniczona.

Szkolenia wyjazdowe mają postać warsztatów – to trzy dni intensywnych zajęć w najbardziej malowniczych zakątkach Polski.

Szkolenia zamknięte

Zdajemy sobie sprawę, jak unikalne mogą być potrzeby szkoleniowe Twojej organizacji. Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie niemal na każdy temat – dostosowując jego program do kontekstu działania oraz celów Twojej instytucji czy firmy.

Nasze zaplecze techniczne oraz kilkudziesięcioosobowy zespół umożliwiają nam realizację bardzo złożonych przedsięwzięć – zarówno pod kątem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Działamy na obszarze całego kraju.

Konferencje

Co roku organizujemy kilkadziesiąt branżowych konferencji z zakresu prawa, finansów i nowych technologii. To doskonała okazja dla uczestników do nawiązania nowych kontaktów, podzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi oraz wysłuchania prelekcji najlepszych ekspertów.

Dużą popularnością cieszą się specjalistyczne Forum Kadr i Płac czy Forum ABI Expert – wydarzenie dla osób odpowiedzialnych za nadzór nad przetwarzaniem i zabezpieczaniem danych.