Łukasz Paroń

Prawnik. Odpowiedzialny za kontrolę i nadzór m.in. nad jednostkami administracji publicznej. Praktyk na co dzień zajmujący się sprawami z zakresu prawa pracy.

Więcej
Marek Choczaj

Praktyk na co dzień zajmujący się sprawami z zakresu prawa pracy. Autor licznych programów szkoleniowych dla pracowników działów kadr.

Więcej
Przemysław Wojnicz

Sędzia Sądu Rejonowego. Wykładowca z kilkuletnią praktyką w zakresie wykładów z powszechnego i samorządowego prawa pracy.

Więcej
Barbara Serafinowska

Stały współpracownik kwartalnika „Kadry i Płace w Administracji”. Odpowiedzialny również za kontrolę i nadzór m.in. nad jednostkami administracji publicznej. Prawnik.

Więcej
Krzysztof Grabowski

Autor licznych programów szkoleniowych dla pracowników działów kadr. Prawnik. Doświadczony wykładowca z wieloletnim stażem.

Więcej
Tomasz Cygan

Adwokat, praktyk, autor publikacji z zakresu bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych w takich czasopismach jak: „IT Professional”, „IT w Administracji” oraz „ABI Expert”.

Więcej
Monika Bochyńska

Stały współpracownik kwartalnika „Kadry i Płace w Administracji”. Praktyk na co dzień zajmujący się sprawami z zakresu prawa pracy. Autorka licznych programów szkoleniowych dla pracowników działów kadr.

Więcej